Home Новости

  The News

  Приазовський парк на міжнародній виставці

   

   

  30.09.2015 – 2.09.2015 р. у Києві була відкрита міжнародна туристична виставка UITM-2015, в якій прийняли участь туроператори багатьох країн світу та України. Від Запорізької області теж були представники закладів, які займаються організацією туризму та оздоровлення: Департамент освіти і науки, молоді і спорту Запорізької міськради, Бердянськ-курорт, Курорти Приазовя. Міністерство екології та природних ресурсів сумісно з українською Асоціацією активного та екологічного туризму презентували можливості туризму в різних куточках нашої країни. До стенду "Екотуризм в Україні" постійно підходили учасники виставки, для яких були представлені інформаційні матеріали. Приазовський парк презентував свої інформаційні буклети щодо потенціальних можливостей організації екотуризму в Приазовї (учасник конференції  - начальник наукового відділу Н.Барабоха) та прийняв участь у круглому столі "Розвиток туризму в національних природних парках України".

   

   

  Експедиційний виїзд до гіпергалійних водойм на околиці м.Бердянськ

  18.07.15 молодшим співробітником наукового відділу Приазовського НПП, Бреном О.Г. здійснено експедиційний виїзд до гіпергалійних водойм на околиці м.Бердянськ. Маршрут для проведення польових робіт пролягав вздовж східного берега Бердянської коси біля озер Красне, Довге, Кругле. Здійснено облік видового різноманіття рослин, накопичено фотоматеріали, відібрано зразки ґрунту та води з озер для подальших лабораторних досліджень. Дані, зібрані під час польових робіт увійдуть до Літопису природи 2015 р. (том V).


   

  ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ЗОНУВАННЯ ПРИАЗОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

   

   

   

  Обновлено (17.07.2015 11:16)

   

  Співробітники Парку прийняли участь в соціальному форум-театрі

  Молодший науковий співробітник наукового відділу Вовк Оксана прийняла участь у форум-театрі, який відбувся 25-30 червня на базі Мелітопольського краєзнавчого музею. Таке дійство провела громадська організація з м.Києва «Театр для діалогу». Ця команда активістів представляє собою переважно людей мистецтва (естрадно-циркового, образотворчого, музичного та ін.). Їх робота насправді в даний момент часу є дуже актуальною та цінною для всієї України коли через призму мистецтва люди об’єднавшись можуть прийти до вирішення як особистих так і загальнодержавних проблем.

  Ця громадська організація проводить свою роботу щоразу в нових містах. Завдання - визначити актуальні проблеми саме для даного міста та спробувати вирішити їх. Протягом кількох днів роботи всі бажаючі попередньо зареєструвавшись утворили команду, учасники якої визначили важливі особисті та міські проблеми. В цей час співрозмовникам допомагала джокер, психолог Яна. Коли проблеми були визначені вже інший джокер - Ніна, яка за спеціальністю є режисером, допомогла команді поставити виставу на визначену тематику. Основна суть методики (автор - режисер Аугусто Боаль), за якою працюють члени цієї ГО в тому, що під час вистави головний герой постійно стикається з проблемами та перешкодами в соціальному середовищі і з кожною хвилиною ситуація погіршується. Спроба вирішення соціальних питань, які були освітлені у виставі припадає на останній день коли учасники без акторських здібностей за ці кілька днів роботи з психологом та режисером самі на сцені розігрують типові проблемні ситуації і саме в момент показу вистави будь-хто з глядачів може вийти на місце головного героя і спробувати повести себе по-іншому, а не пасивно спостерігати за нею і таким чином головних героїв стає декілька - в новій ситуації вже інший головний герой. Таким чином розкривається суть назви «Театр для діалогу», який допомагає громадянам спільними зусиллями за допомогою психолога не пасивно спостерігати за оточуючою ситуацією, а впливати на неї.

   

  На фото: з боків – учасники форум-театру, в центрі з лівого боку – джокер-психолох Яна, з правого – джокер-режисер Ніна.

  Співробітники Приазовського НПП висловлюють щиру вдячність членам ГО «Театр для діалогу» за самовідданість, високий професіоналізм та результативність їх роботи в нашому місті.

   

  Збережемо природу разом. Дітям розповіли про рослини нашого краю

   

  6 жовтня відзначається Всесвітній день охорони місць проживання. Це міжнародне свято, покликане привернути увагу людства до проблеми збереження середовища проживання рослин і тварин.

  До цього дня співробітники краєзнавчого музею та Приазовського національного природного парку організували зустріч з учнями НВК № 16 з метою познайомити дітей із рослинним світом нашого краю.


  У навчально-виховному комплексі № 16 з перших класів введено профільне навчання дітей. На зустріч із співробітниками музею та Приазовського національного природного парку прийшли учні молодших класів профілю «природознавство». Діти дізналися багато нового про екологічні свята, які відзначаються в нашій країні і про те, наскільки важливо берегти різноманітність рослинного і тваринного світу на планеті Земля.


  Співробітники Приазовського національного природного парку розповіли школярам про рослинний світ території Приазовського природного парку, про підводну флору Азовського моря і Молочного лиману, і особливо про рослини, занесені до Червоної Книги України. Свою розповідь наукові співробітники доповнювали відеоматеріалами.


   

  Обновлено (15.10.2014 22:30)

   
  Еще статьи...