Home Новости

  The News

  Збережемо природу разом. Дітям розповіли про рослини нашого краю

   

  6 жовтня відзначається Всесвітній день охорони місць проживання. Це міжнародне свято, покликане привернути увагу людства до проблеми збереження середовища проживання рослин і тварин.

  До цього дня співробітники краєзнавчого музею та Приазовського національного природного парку організували зустріч з учнями НВК № 16 з метою познайомити дітей із рослинним світом нашого краю.


  У навчально-виховному комплексі № 16 з перших класів введено профільне навчання дітей. На зустріч із співробітниками музею та Приазовського національного природного парку прийшли учні молодших класів профілю «природознавство». Діти дізналися багато нового про екологічні свята, які відзначаються в нашій країні і про те, наскільки важливо берегти різноманітність рослинного і тваринного світу на планеті Земля.


  Співробітники Приазовського національного природного парку розповіли школярам про рослинний світ території Приазовського природного парку, про підводну флору Азовського моря і Молочного лиману, і особливо про рослини, занесені до Червоної Книги України. Свою розповідь наукові співробітники доповнювали відеоматеріалами.


   

  Обновлено (15.10.2014 22:30)

   

  «Простор-2014»

   

  До дня працівників заповідної справи 17-18 червня співробітники наукового відділу Приазовського національного природного парку відвідали дитячий еколого-краєзнавчий наметовий табір «Простор-2014» розташований на косі Пересип.

  Обновлено (01.07.2014 05:09)

  Подробнее...

   

  Навколо острова Великий Дзендзик

  19.06.14 р. співробітниками наукового відділу та інспектором Бердянського наукого-дослідного природоохоронного відділення парку було організовано виїзд з Бердянської коси на Великий Дзендзик.

  Обновлено (01.07.2014 05:06)

  Подробнее...

   

  Виїздна робоча нарада у м.Бердянськ

   


  15 квітня 2014 року у м.Бердянськ відбулося засідання виїзної робочої наради з урегулювання проблемних питань, які виникли при функціонуванні Приазовського національного природного парку

  Нараду вів – директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – Карпій Сергій Євгенійович.

  Обновлено (03.06.2014 22:17)

  Подробнее...

   

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища

   


  Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

  Обновлено (29.04.2014 23:36)

  Подробнее...

   
  Еще статьи...