Home Новости

  The News

  "Крила весни"

   

  Приазовський національний природний парк та Мелітопольське товариство захисту тварин

  оголошує проведення конкурсів

  до міського свята "Крила весни",

  яке буде проведено 5 квітня 2014 р.

  Конкурси

  1.Фотоконкурс «Крила весни» (приймають участь усі бажаючі без обмеження віку у конкурсі на краще фото міських весняних пейзажів, кращі роботи будуть передані до краєзнавчого музею, середніх навчальних та позакласних закладів міста для оформлення куточків природи)

  2. Конкурс «Весняний хенд-мейд» (виготовлення виробів у вигляді птахів своїми руками з підручних матеріалів і передача кращих виробів для їх постійної демонстрації і оздоблення «Галявини казок» в міському парку культури та відпочинку ім. М.Горького)

  3.Конкурс «Пташиний будиночок» (виготовлення шпаківень, синичників, дуплянок, годівниць та передача їх в міський парк культури і відпочинку ім. М.Горького та Приазовський національний природний парк для покращення умов проживання, гніздування і годівлі птахів)

  4.Конкурс на кращий авторський поетичний твір «Подих весни» (приймають участь усі бажаючі без обмеження віку у конкурсі на кращий вірш, присвячений приходу весни, кращі поетичні твори передаються до міської бібліотеки ім. М.Лермонтова)

  5.Конкурс на краще виконання веснянок «Ой весна, весна — днем красна» (приймають участь сімейні колективи - до 5 осіб, виконання слов'янських обрядових пісень, пов'язаних з початком весни).

  Квест – пізнавальна екологічна гра по маршруту в міському парку культури і відпочинку ім. М.Горького «Пташиний світ» (приймають участь команди по 5 осіб, переважно сімейні колективи).

  Обновлено (21.03.2014 22:48)

  Подробнее...

   

  Збережемо першоцвіти рідного краю!

   

  Ми з нетерпінням чекаємо пори, коли розтане сніг, прилітають птахи і з'являються перші вісники весни - первоцвіти, які, нажаль, кожного року безжально  знищуються людьми.Більшість з цих прекрасних квітів занесені до Червоної книги України та регіонального червоного списку, це тюльпани, півники, гіацинтики, проліски та інші.

  Обновлено (11.03.2014 07:57)

  Подробнее...

   

  До Всесвітнього дня дикої природи (3 березня)

   

  20 грудня 2013 Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 березня - день прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (Вашингтонська конвенція, СІТЕS) - Всесвітнім днем дикої природи.


   

   

  Обновлено (01.03.2014 11:12)

  Подробнее...

   

  Врятуємо Молочний лиман !

   

  Молочний лиман є найбільшим об`єктом Приазовського національного природного парку, водно-болотним угіддям міжнародного значення та гідрологічним заказником загальнодержавного значення, охоронні зобов'язання на який передано парку і який несе відповідальність за його збереження.

  Обновлено (01.03.2014 15:31)

  Подробнее...

   

  До дня захисту морських ссавців

  ПРЕДСТАВНИК КИТОПОДІБНИХ СЕРЕД ССАВЦІВ ПРИАЗОВСЬКОГО НПП

  Керуючись угодою ACCOBAMS з охорони Китоподібних Середземного та Чорного морів і прилеглих територій Атлантики була сформована мережа з охорони китоподібних в акваторіях країн прилеглих до Чорного та Азовського морів. Міжнародна мережа з охорони морських ссавців охоплює території України, Росії, Румунії.

   


  Обновлено (27.02.2014 09:41)

  Подробнее...

   
  Еще статьи...