Home Новости

  The News

  Материалы презентации рабочего совещания 2.09.2010

  Робоча нарада
  з питань реалізації Указу Президента України
  та плану-графіку Кабінету Міністрів України про створення та функціонування Приазовського
  національного природного парку
  відбулась 10.02.2010 р. № 154\2010
  02.09.2010 р., м.Мелітополь

  Обновлено (02.03.2011 15:48)

  Подробнее...

   

  Повышение квалификации сотрудников парка

  Підвищення кваліфікації працівників парку

  Для виконання основних завдань та проведення природоохоронних, науково-дослідних, господарських та інших заходів працівники парку проходять навчання на базі Канівського природного заповідника.
  Так, з 29 вересня по 5 жовтня 2010 року начальник відділу економіки Ластова С. В. прийняла участь в семінарі економістів установ природно-заповідного фонду України. Семінар проводився Канівським природним заповідником спільно з державною службою заповідної справи Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в рамках проекту ПРООН/ГЕФ «Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні».
  Семінар проводився згідно програми, до складу якої входили як питання професійного економічного напрямку, так і «творчі майстерні». Важливою складовою семінару є так звані «творчі майстерні». Це - неформальні зустрічі вечорами, на яких учасники обмінюються досвідом роботи, переглядають фільми, презентації природозаповідних територій. Ці майстерні дають можливість обговорити загальні проблеми щоденної роботи, порадитися з колегами, в дискусії знайти вдале рішення.
  Як підсумок семінару, Ластовкою С. В. була підготовлена та захищена випускна робота і отримане свідоцтво  про підвищення кваліфікації.

  Обновлено (02.03.2011 15:11)

   

  Научный отдел. Недавние события

  Співробітники наукового відділу Приазовського національного природного парку проводять виїзди на територію п’яти природоохоронних науково-дослідних відділень Бердянське, Тубальське, Степанівське, Федотівське, Атманайське.
  6 жовтня 2010 р. відбувся виїзд до Бердянського району на територію загальнодержавного ландшафтного заказника «Заплава р.Берди» з метою ознайомлення з станом і проблемами збереження цінних природних   комплексів.

   

  Обновлено (02.03.2011 15:03)

  Подробнее...

   

  Совещание по вопросам заказника Молочный лиман

  24.09.2010 р відбулася нарада з проблемних питань гідрологічного заказника загальнодержавного значення Молочний лиман та шляхів їх вирішення під керівництвом заступника голови Запорізької облдержадміністрації Г.Г.Фукса, на яку було запрошено представників адміністрації Приазовського національного природного парку.

  Обновлено (02.03.2011 15:13)

  Подробнее...

   

  Экспедиция

  21.09.2010 р. була проведена експедиція наукового відділу ПНПП на Степанівську косу і до промоїни з метою виявлення сучасного стану з’єднувального каналу Молочний лиман-Азовське море.

  Фото.

   

  Обновлено (02.03.2011 15:34)

  Подробнее...

   
  Еще статьи...