Home Новости міжнародний рицарський турнір

  міжнародний рицарський турнір

   

   

  18-19.06.2011 р. в смт Кирилівка біля оздоровчого комплексу «Бомба» відбувся міжнародний рицарський турнір з історичного фехтування «Меч Ареса (Бронзовий клинок)» за участю Всеукраїнського творчого об’єднання ЮКОН і клубу історичної реконструкції «Великий Степ» при підтримці адміністрації Приазовського національного природного парку.

  Відкрили турнір голова селищної ради Кирилівки І.Малєєв і заступник директора-головний природознавець Приазовського національного природного парку В.Санько. Валерій Геннадійович зачитав присутнім вітання від директора Приазовського НПП І.Богданова.

  Жителі і гості Кирилівки спостерігали середньовічну культуру у всій красі: роботу коваля і гончара, вироби з металу, дерева, каменя.

  Рицарський турнір присвячено скіфській тематиці. Турнір проводився в рамках відбіркової програми учасників змагань «Битва Націй» - крупного міжнародного заходу з історичного фехтування, який проходить в Хотинській фортеці. На турнірі «Меч Ареса» бійці-спортсмени будуть боротися за право увійти до збірної України, яка буде захищати честь нашої країни на «Битві Націй».

  За програмою відбулися заходи:

  Крім рицарського турніру, в якому прийняли участь клуби з Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова і Одеси, проведені мастер-класи, ввечері відбулося захоплююче вогненне шоу – фаєр-шоу.
  Обновлено (28.06.2011 17:52)