Home

  До Дня довкілля

   

   

  Співробітники парку до Всесвiтнього Дня довкiлля, який був установлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 р. в третю суботу квітня, а в Україні почав відзначатися з 1999 р., провели ряд заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища шляхом інформованості учнівської та студентської молоді щодо збереження заповідних об’єктів:

  18 квітня - семінар-практикум на тему "Приазовський національний природний парк – перлини півдня України: правове регулювання діяльності", який було організовано кафедрою права МДПУ в рамках теоретико-практичного семінару, присвяченого 95-річчю утворення університету "Збереження навколишнього природного середовища, довкілля, біорізноманіття через право, знання, духовність студентів: сучасний вимір" для студентів природничо-географічного факультету спеціальності "право" (провели Н. Барабоха і Д.Лухманов).  19 квітня – лекція-презентація «Приазовський національний природний парк та його роль у збереженні довкілля регіону» в Бердянському краєзнавчому музеї згідно спільного еколого-просвітницького проекту "Збережемо природу рідного краю!" для студентів м.Бердянська (медицинсьий коледж, БДПУ) (провела Н.Барабоха)


  19 квітня – 2 екоуроки для учнів 6 і 7 класів Бердянської гімназії "Сузір’я" на тему «Приазовський національний природний парк та його роль у збереженні довкілля регіону» (провела Н.Барабоха)


  День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів. 20.04.2018 р екологічний урок з презентацією «День довкілля» для учнів 6-8 класів Мелітопольської гімназії №5;


   

  Обновлено (24.04.2018 17:23)