Home

  2 лютого - День водно–болотних угідь

   

  31 січня 2018 року співробітниками Приазовського парку було проведено екологічний захід з лекцією-презентацією, який присвячено 2 лютому - Всесвітньому дню водно-болотних угідь для студентів 2 курсу хіміко-біологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету. Темою обговорення стала «Водно-болотні угіддя Приазовського НПП. Водно –болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

  Це свято  покликане привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети.

  Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. в місті Рамсар (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

  Головною ціллю конвенції є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення стійкого розвитку в усьому світі.

  Впродовж лекції студенти почули про водно –болотні угіддя Приазовського парку,  їх природне багатство,  екологічний стан та потенціал. Працівники Парку наголошували а важливість збереження об’єктів природно-заповідного фонду України.


   

   

  Обновлено (04.02.2018 13:09)