Home

  Дні відкритих дверей у парку

  До Всесвітнього тижня науки та миру в Приазовському національному природному парку 14-16 листопада було проведено святковий захід - Дні відкритих дверей, з програмою якого могли ознайомитись усі бажаючі на сайті парку

  Для відвідувачів та гостей офісу парку були відкриті двері усіх відділів, співробітники яких знайомили з історією створення та становлення ПНПП, напрямами і результатами діяльності, проблемами та перспективами розвитку. Для огляду були підготовлені буклети і листівки, фотоматеріали та аерознімки, карти та плакати, томи Літопису природи парку за 6 років його існування та методичні природоохоронні розробки науковців.

  Гостями парку була в основному учнівська та студенська молодь – учні гімназії № 5 та ліцею "Творчисть", студенти Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького, Таврійского державного агротехнологічного університету, університету "Україна", вихованці міського ЦЕНТУМ. Для них проводились екскурсії по офісу, розповідь з мультимедійною презентацією про Приазовський парк, демонстрація приладів та колекцій співробітників наукового відділу. Особливу зацікавленість викликали колекція метеликів з розповіддю наукового співробітника С.Сучкова, колекції амфібій та риб та та живі екземпляри землянки Паласа.

  В перший день свята 14 листопада відбулося засідання круглого столу співробітників наукового відділу з керівниками гуртків центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, під час якого обговорювалися питання майбутньої співпраці, організації сумісних еколого-просвітницьких заходів та питання розташування та функціонування літнього дитячого еколого-краєзнавчого табору "Простір-18" для вихованців ЦЕНТУМ. Для керівників центру також була проведена екскурсія по офісу та представлена мультимедійна презентація.

  Адміністрація парку вдячна усім відвідувачам і в майбутньому планує залучатим до таких заходів не тільки бажаючих з місцевих закладів освіти, а й з навколишніх населених пунктів.