Home

  Міжнародний тиждень науки та миру 2017 в Приазовському НПП

  Вперше Міжнародний тиждень науки та миру (International Week of Science and Peace) проводилась у 1986 році в рамках Міжнародного року миру. Організація заходів Тижня у той час здійснювалася на неурядовому рівні.
  Враховуючи успішне святкування Тижня науки в 1986 році, її організатори вирішили продовжити традицію. Їхні зусилля не пропали даром. У грудні 1988 року Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію, яка офіційно позначила терміни проведення Міжнародного тижня науки і світу. З тих пір ця подія святкується протягом того тижня, на яку припадає
  11 листопада — це наступна дата після Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, який відзначається 10 листопада.
  ООН настійно закликала держави-члени сприяти міжнародному співробітництву між ученими. Інструментами для цього повинні стати всілякі лекції, семінари, дискусії, які проводяться в університетах та академіях в рамках Міжнародного тижня науки і світу.
  На думку фахівців ООН, щорічне проведення Тижня — це важливий внесок у встановлення миру. Ця подія сприяє більш широкому науковому обміну по темах, що мають значення для всіх, а також розширює обізнаність громадськості про взаємозв'язок проблем науки і світу. Очікується, що з кожним роком кількість учасників Тижня буде розширюватися.


  Обновлено (08.11.2017 10:14)