Home

  Екологічна мандрівка Молочним лиманом

   

  11 липня 2017 р. співробітниками наукового відділу і відділу рекреації та екоосвіти Приазовського національного природного парку з нагоди дня працівників заповідної справи України були проведені еколого-краєзнавчі екскурсії вздовж Молочного лиману, бесіди-презентації на тему «Біорізноманіття Приазовського НПП та проблеми його вивчення і охорони» та еколого-краєзнавчі ігри для вихованців дитячого закладу санаторного типу «Лісова пісня» (начальник Демченко А.А.). Під час екскурсії вихованці закладу отримали приємні враження від огляду ландшафтів і краєвидів лиману, дізналися багато цікавого про життя тамтешньої флори і фауни. Науковці ПНПП провели для них майстер-клас з оцінки якості води з використанням спеціалізованих приладів. Діти дізналися як на практиці визначити вміст розчиненого у воді кисню, загальну мінералізацію, рН та як ці фактори впливають на життя водойми. Також були здійснені спостереження за рослинами і тваринами узбережжя Молочного лиману та Богатирського лісу.


  Під час бесід-презентацій мешканці закладу отримали розгорнуту інформацію про рослинний і тваринний світ різних зон Приазовського НПП та роль парку у збереженні природи Приазов’я. Наймолодші відпочивальники продемонстрували та поповнили свої знання з екології рідного краю в процесі екологічних ігор, проведених фахівцями відділу рекреації та екоосвіти.

   


  Таким чином, в результаті заходу вихованці «Лісової пісні» отримали деякі елементарні навички проведення спостережень за рослинами і тваринами в природному середовищі, запаслися позитивними емоціями і враженнями.

  Захід провели співробітники Приазовського НПП: науковий співробітник Галина Микитинець, молодший науковий співробітник Вадим Ткаченко, провідні фахівці з екоосвіти Тетяна Товчигречко, Оксана Завадська, заступник начальника наукового відділу Олександр Антоновський.

  Обновлено (17.07.2017 07:51)