Home

    Науковці знову у дитячому таборі "Лісова пісня"

    6.07.2016 науковці відвідали Дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Лісова пісня» (с.Богатир) у рамках договору про співробітництво для проведення щорічної просвітницької роботи із дітьми. Вже третій рік поспіль наші співробітники проводять лекції, конкурси та екскурсії відпочиваючим табору. Виїзд було здійснено у складі ботаніка, гідробіолога, герпетолога та двох фахівців відділу екоосвіти.

    Дві групи дітей, у складі молодших та старших представників відпочиваючих, були ознайомлені із місцевою флорою та фауною. Маршрут пролягав крізь живописні околиці табору, де слухачам повідали про особливості флористичного комплексу Богатирського лісництва та його численних мешканців. Протягом усього шляху діти мали нагоду помилуватися унікальною дендрофлорою, побачити лікарські та червонокнижні рослини, спостерігати гризунів та плазунів у їх природному середовищі існування.

    Екскурсію крізь тінисті зарості очолював ботанік та герпетолог, а після спуску до берега Молочного лиману про генезис та сучасний стан водойми, про найпоширеніших гідробіонтів та господарське значення лиману розповів гідробіолог. Дітей ознайомили із основними видами молюсків, ракоподібних, риб та пояснили поняття екологічної рівноваги для природного комплексу Молочного лиману.