Home

  До Дня Європейських парків

  25 травня для школярів-біологів ліцею "Творчості " було проведено захід «Школа юного біолога», присвячений відзначенню Дня Європейських парків (24 травня). Захід ініційовано кафедрою ботаніки та садово-пракового мистецтва Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького. Захід проводив ст. викл. цієї кафедри, заступник начальника наукового відділу Приазовського природного парку С.О. Яровий.

  На базі Агробіологічного комплексу (АБК) МДПУ ім. Б. Хмельницького школярі познайомились з біологічним різноманіттям та напрямками дослідження роботи майбутніх спеціалістів-біологів. Під час екскурсійного маршруту по території агробіологічного комплексу юні біологи познайомились із тваринами і правилами поведінки з ними. На березі річки Молочної школярі відвідали орнітологічний пост, який був створений кафедрою зоологією та екологією тварин з метою спостереженням за міграцією птахів. Стежками арборетуму юні біологи дізнались багато цікавого про рідкісні види дерев і кущів та заходи щодо їхнього догляду

  В аудиторії АБК проведено мікроскопічне вивчення мікрофлори із застосуванням лабораторних методів. Школярі дізнались багато цікавого про мікросвіт, який оточує нас, про видове різноманіття і про роботу фахівців-біологів, які займаються мікроскопічними дослідженнями. В цілому юні біологи були приємно враженні біологічним різноманіттям Агробіологічного комплексу та можливістю займатись біологічною справою різного фахового спрямування.

   

  Обновлено (31.05.2016 06:20)