Home Новости Збережемо природу разом. Дітям розповіли про рослини нашого краю

  Збережемо природу разом. Дітям розповіли про рослини нашого краю

   

  6 жовтня відзначається Всесвітній день охорони місць проживання. Це міжнародне свято, покликане привернути увагу людства до проблеми збереження середовища проживання рослин і тварин.

  До цього дня співробітники краєзнавчого музею та Приазовського національного природного парку організували зустріч з учнями НВК № 16 з метою познайомити дітей із рослинним світом нашого краю.


  У навчально-виховному комплексі № 16 з перших класів введено профільне навчання дітей. На зустріч із співробітниками музею та Приазовського національного природного парку прийшли учні молодших класів профілю «природознавство». Діти дізналися багато нового про екологічні свята, які відзначаються в нашій країні і про те, наскільки важливо берегти різноманітність рослинного і тваринного світу на планеті Земля.


  Співробітники Приазовського національного природного парку розповіли школярам про рослинний світ території Приазовського природного парку, про підводну флору Азовського моря і Молочного лиману, і особливо про рослини, занесені до Червоної Книги України. Свою розповідь наукові співробітники доповнювали відеоматеріалами.


   

  Обновлено (15.10.2014 22:30)