Home Статьи Науковці парку в гостях у вихованців Бердянської станції юннатів

  Науковці парку в гостях у вихованців Бердянської станції юннатів

   

  Співробітники наукового відділу парку 19.06.2014 р. були в гостях у вихованців Бердянської станції юних натуралістів, які відпочивають у літньому таборі при станції.

   

   

  В день нашого приїзду діти не займалися в гуртках, а познайомилися з біологічним різноманіттям Приазовського національного природного парку, з проблемами його вивчення та охорони. Мультимедійну презентацію з цієї теми коментувала начальник наукового відділу Приазовського природного парку Н.М.Барабоха.


  Одним з напрямів наукової діяльності парку є розробка наукових проектів і програм. Юним натуралістам про основні положення проекту, розробленого парком сумісно з МДПУ ім.Б.Хмельницько за темою"Кар'єри як елемент екологічного виховання сучасної молоді" в рамках ІІ міжнародного наукового конкурсу проектів "The quarry life award", розповів заступник начальника наукового відділу С.О.Яровий.


  Після огляду презентацій юні друзі природи прийняли участь у еколого-краєзнавчій пізнавально-розважальній грі-квесті "Пташиний свііт", підготовленій і проведеній співробітниками парку. Крім начальника наукового відділу та його заступника, квест організовували старший науковий співробітник О.А.Дядічева та природоохоронець Бердянського ПОНДВ А.В.Савченко. Діти мандрували по території станції за маршрутними листами, на 4 зупинках виконували певні завдання – збирали пазл з малюнком птаха і співали про нього пісню, відповідали на питання вікторини, згадували поговірки про птахів, усією командою кричали скоромовки, зображали цаплю та чайку, що годуються, у вигляді пантоміми. Команди дружньо і весело виконали усі завдання на маршруті. Переможці отримали призи.

   


   

  Обновлено (01.07.2014 05:14)