Home Новости Виїздна робоча нарада у м.Бердянськ

  Виїздна робоча нарада у м.Бердянськ

   


  15 квітня 2014 року у м.Бердянськ відбулося засідання виїзної робочої наради з урегулювання проблемних питань, які виникли при функціонуванні Приазовського національного природного парку

  Нараду вів – директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – Карпій Сергій Євгенійович.


  Порядок денний:

  1. Інформація щодо виконання основних завдань Приазовським національним природним парком, відповідно до протоколу наради в Запорізькій облдержадміністрації від 05.05.2014 р.

  2. Розгляд плану заходів з урегулювання проблемних питань функціонування Парку.

  1. СЛУХАЛИ: Єлісеєва О.І. Інформація щодо виконання основних завдань Приазовським національним природним парком, відповідно до протоколу наради в Запорізькій облдержадміністрації від 05.05.2014 р.
  ВИСТУПИЛИ: Барабоха Н.М., Лухманов Д.С., Попков М.І.


  2. СЛУХАЛИ: Карпія С.Є. Розгляд плану з урегулювання проблемних питань функціонування Парку.

  ВИСТУПИЛИ: Єлісеєв О.І., Сквірський О.М.   


  ВИРІШИЛИ:

  1. Взяти за основу план заходів з урегулювання проблемних питань функціонування.

  2. Надати пропозиції та зауваження до плану заходів з урегулювання проблемних питань функціонування Парку до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

  Термін: 20.05.2014.

  3. Приазовському національному природному парку, Запорізькій облдержадміністрації погодити та затвердити узагальнений план заходів з урегулювання проблемних питань функціонування Парку.

  Термін: 23.05.2014.

  4. Приазовському національному природному парку надати звіт Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації про виконання плану заходів з урегулювання проблемних питань функціонування Парку.

  Термін: щомісяця до 5 числа

  5. Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації організувати проведення наради щодо забезпечення виконання Приазовським національним природним парком плану заходів з урегулювання проблемних питань функціонування Парку.

  Термін: червень 2014

   

  Обновлено (03.06.2014 22:17)