Home

  Главная страница

  Адміністрацією парку оголошено конкурс на здійснення природоохоронного заходу !

   

  Обновлено (25.06.2019 08:14)

  Подробнее...

   

  Науковці парку прийняли участь у конференції (м.Одеса)

   

  13-14 червня 2018 року в місті Одеса відбулася міжнародна наукова конференція. присвячена 95-ти річному ювілею академіка НАН України Ювеналія Петровича Зайцева «ДОСЯГНЕННЯ У ВИВЧЕННІ КРАЙОВОГО ЕФЕКТУ ВОДНИХ ЕКОСИСТЕМ ТА ЇХ ПРАКТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ».

  Науковці Приазовського НПП Віктор Демченко та Вадим Ткаченко взяли участь у конференції та презентували доповіді на теми «Проблеми управління Азово-Чорноморськими лиманами» та «Стан донних угруповань Бердянської коси». За результатами конференції було видано електронну збірку матеріалів конфереції.

   

  Обновлено (24.06.2019 13:11)

  Подробнее...

   

  В рамках екологічного фестивалю Azovgreenfest

   

  Запорізька область

  Приазовський національний природний парк

  В рамках екологічного фестивалю Azovgreenfest з узбережжя Азовського моря прибрали тонни сміття

  12 травня з метою активізувати екологічний рух серед молоді, формування екологічної свідомості як розуміння залежності добробуту людей від цілісного співіснування з екосистемою, формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку на території Приазовського національного парку вперше відбувся еко-фестиваль «Azovgreenfest».

  Організаторами еко-фистевалю виступили: Приазовський національний природний парк та громадська організація «ЕКО КОРПУС» за підтримки Кирилівської об’єднаної територіальної громади.

  В рамках зазначеного еко-фестивалю було проведено прибирання території парку від побутового сміття. До акції долучилися близько 200 людей, які за кілька годин очистили близько 4,5 км території парку в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Коса Федотова». За цей день з популярного місця відпочинку населення вивезли понад 10 тон сміття.

  В екологічній акції прийняли участь співробітники Приазовського національного природного парку, представники громадської організації «ЕКО КОРПУС та волонтери. Техніку для вивезення побутового сміття надала Кирилівська об’єднана територіальна громада.

  Відзначили цю подію великим концертом, у якому взяли участь відомі українські гурти: «Бандерштадт», «ТаРута», «Хрін», Оркестр гарного настрою и «Тінь сонця».

  Організатори хочуть зробити захід традиційним і вже цього літа планують провести «Azovgreenfest» в м. Бердянськ та запрошують всіх бажаючих приєднуватись до подібних еко-ініціатив.

   

   

   

  Обновлено (16.05.2019 06:08)

  Подробнее...

   

  Проект організації території

   

   

   

  Обновлено (16.04.2019 10:48)

  Подробнее...

   

  ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ГОДИНА ЗЕМЛІ 2019»

   

   

  Обновлено (01.04.2019 08:37)

  Подробнее...