Home

  Главная страница

  Грозовий комір над Приазовським НПП

  Вранці 4 липня над районом н.Мелітополь м.Мелітополя можна було спостерігати досить рідкісне явище: в небі сформувалася довга хмара, так званий Грозовий комір.


   

  Грозовий комір – це один із видів Валової хмари. Вони можуть формуватися близько холодного фронту який наближається. Якщо спадний потік повітря від насувається бурі змушує тепле вологе повітря підніматися, то він остигає нижче точки роси, і тоді утворюється хмара. Коли це відбувається однаковим чином уздовж протяжного фронту, може утворитися грозовий комір. В подібній хмарі повітря може обертатися навколо його довгою горизонтальній осі.

  Фото:  Гнед Наталія
  Інформаційні матеріали автора
  Judy A Mosby порталу epod.usra.edu

   

  Екологічна мандрівка Утлюцьким лиманом

  19 червня 2017 р. співробітниками наукового відділу Приазовського національного природного парку була проведена еколого-освітня екскурсія на Утлюцький лиман на теплоході «Ластівка» для вихованців екотабору «Простір» (керівник Кот Т.В.). Під час подорожі юннати отримали приємні враження від огляду ландшафтів і чудових краєвидів лиману. Науковці провели для вихованців табору майстер-клас з визначення основних показників якості води з використанням електронних приладів: вмісту розчиненого кисню, загальної мінералізації, рН. Також були здійснені спостереження за водними рослинами і тваринами: водоростями, донними і планктонними безхребетними, водоплавними птахами. Після водної прогулянки діти були залучені до спостереження за рослинами та рептиліями Федотової коси. В результаті заходу вихованці табору отримали елементарні навички проведення наукових спостережень за рослинами і тваринами в природному середовищі, запаслися позитивними емоціями і враженнями. Захід провели науковці Приазовського НПП: науковий співробітник Галина Микитинець, молодші наукові співробітники Тетяна Ярова, Вадим Ткаченко, заступник начальника наукового відділу Олександр Антоновський   

  Положення Про Приазовський національний природний парк

   

   

  Обновлено (05.09.2017 10:02)

  Подробнее...

   

  Бердянские археологи выявили на побережье Азовского моря останки ископаемого животного

  http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=42568

   

  Навколишній Світ Приазовського Національного Природного Парку