Home

  Главная страница

  Комплексний експедиційний виїзд на правий берег Молочного лиману і верхів’я Утлюцького лиману

   

  12 червня 2020 р. співробітниками науково-дослідного відділу ПНПП та ГО «Екорух» Оленою Дядічевою і Галиною Микитинець були проведені обліки птахів, земноводних і плазунів у верхів’ях Молочного лиману, в околицях с.Охримівка та в дельті річки Малий Утлюк.

  Подробнее...

   

  Спостереження за земноводними і плазунами у верхів’ях Молочного лиману

   

  За повідомленням Галини Микитинець 11 червня в пониззі річки Молочної в районі об’їзної дороги спостерігали озерних жаб, на березі в степовому біотопі прудких ящірок. Нижче за течією під Мордвинівським мостом зареєстрували 3 особини болотяної черепахи та до 2 десятків озерних жаб.

  (фото Галини Микитинець)

  Подробнее...

   

  Експедиційний виїзд на Бердянське ПОНДВ 8 червня 2020 р.

  Співробітниками науково-дослідного відділу Приазовського НПП і ГО «Екорух» був здійснений комплексний дослідницький виїзд на Бердянське ПОНДВ із залученням фахівців інших організацій (МДПУ, ЕГО "Лагуна"). Були здійснені ботанічні, ентомологічні та герпетологічні спостереження.

  Подробнее...

   

  Спостереження за земноводними і плазунами у верхів’ях Молочного лиману

  За повідомленням Галини Микитинець 6-7 червня в пониззі річки Молочної біля с. Садового вивчали біотопи та видовий склад земноводних і плазунів. Зустріли озерних жаб в прісних водоймах поблизу річки та в річці, прудких ящірок, та 1 особину гадюки степової. Біотопи під сильним антропогенним навантаженням (перевипасання худоби). Вище с. Садового в заплаві річки Молочної трапилася болотяна черепаха, озерні жаби та прудкі ящірки на березі.

  (фото Галини Микитинець)

  Обновлено (19.06.2020 06:05)

  Подробнее...

   

  До Дня довкілля

   

  5 червня за міжнародним екокалендарем відзначався День довікілля під гаслом "Час природи".

  Обновлено (18.06.2020 13:49)

  Подробнее...